Kaplica MB Gleba

• Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »
  • Nowy Rok 2022 w Glebie 2022

1 Stycznia 2022

Kaplica MB Gleba

Mszę Świętą na rozpoczęcie Nowego Roku 2022 w Kaplicy "MB" o godz. 11:00 sprawował Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński.

• Kaplica MB Gleba

Mszę Świętą o godz. 11:00 odprawił Ks. Przemysław Sasinowski, pobłogosławił wodę i poświęcił kredę, którą znaczyliśmy drzwi naszych domów na znak przynależności do Chrystusa.

• Kaplica MB Gleba

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego - Święto Miłosierdzia - w Kaplicy pw. "Miłosierdzia Bożego" w Glebie, odbył się coroczny Odpust ku czci Bożego Miłosierdzia. Mszę Świętą odpustową celebrował Ks. Wiesław Chmielewski. Czynny udział wzięli Wierni, Strażacy ze sztandarem i Panie w strojach ludowych. Bóg zapłać.

• Kaplica MB Gleba

W Ofiarowanie Pańskie - Matki Bożej Gromnicznej - Mszę Świętą odprawił i poświęcił "Świece Gromnice" o godz. 11"00 Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński.

• Kaplica MB Gleba

Mszę Świętą Pierwszopiątkową w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" odprawił Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński.

• Kaplica MB Gleba

2 Lutego 2023 r.  - Pierwszy Piątek Miesiąca - Świętego Błażeja od chorób gardła. Mszę Świętą celebrował Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński. Po Mszy Św. pobłogosławił świece i nimi błogosławił gardła wiernych przykładając do szyi i odmawiając modlitwę uzdrowienia.

• Kaplica MB Gleba

W Pierwszy Piątek Wielkiego Postu - Święto św. Kazimierza królewicza - Mszę Świętą w Kaplicy celebrował Ksiądz Proboszcz Ryszard Kłosiński.

• Kaplica MB Gleba

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych o godz. 11:00 Mszę Świętą w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" sprawował Ks. Adam Tomaszewski.

• Kaplica MB Gleba

Dzisiejszą Mszę Świętą  - w Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia 2019 r. - w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie odprawił Ks. Wiesław Chmielewski.

• Kaplica MB Gleba

Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski Pasterz Diecezji Łomżyńskiej z dniem dzisiejszym skierował do naszej Parafii nowego księdza wikariusza - ks. Adama Tomaszewskiego. Witamy Go bardzo serdecznie  i ciepło oraz życzymy miłej, radosnej i ofiarnej pracy w naszej Parafii.

Wierni modlący się w kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie mieli możliwość powitać wraz z Ks. Proboszczem Parafii Kadzidło, nowego wikariusza ks. Adama Tomaszewskiego, który był głównym celebransem Eucharystii wraz z naszym Ks. Dziekanem Ryszardem Kłosińskim. Siostra Aniela Miłońska misjonarka podzieliła się z nami doświadczeniami swojej misyjnej pracy. Dziękujemy duszpasterzom za odprawienie Mszy Świetej a siostrze za słowo wygłoszone na temat posługi misyjnej. Życzymy Darów Ducha Świętego, zdroju łask i błogosławieństw wypływających z serca Jezusa Miłosiernego w codzennej posłudze Bogu i bliźnim oraz życzliwości i wdzięczności parafian. Bóg zapłać za Waszą gorliwą posługę. Wdzięczni parafianie.

• Kaplica MB Gleba

Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński odprawił Mszę Świętą i poświęcił pola , w Święto Apostołów Piotra i Pawła (poniedziałek), w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie. Bóg zapłać za Dar Eucharystii. Wdzięczni Parafianie.

• Kaplica MB Gleba

W sobotę w naszej kaplicy Mszę Świętą o godz. 15:00 sprawował Ks. Adam Tomaszewski a Ks. Biskup Antoni Długosz przeczytał Ewangelię, wygłosił Słowo Boże i uświetniał liturgię śpiewem z podkładem muzycznym. Było bardzo miło i przytunie a także radośnie.  Ks. Biskup z Ks. Adamem stanowili duet, byli zgrani i po Mszy Świętej rozweselili społeczność modlitewną śpiewem i tańcem w wykonaniu Ks. Biskupa.. Bóg Im zapłać za tak wspaniały sobotni wieczór rekolekcji. Niech dobry Bóg hojnie Im nagradza dobrym zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Szczęść Im Boże.

• Kaplica MB Gleba

Dziś w sobotę 6 kwietnia 2019 r. - pierwszą sobotę miesiąca - Mszę Świętą rekolekcyjną celebrował i słowo Boże wygłosił Ojciec Wiesław Bajor misjonarz - Redemptorysta. Bóg zapłać Ojcu za pierwsze rekolekcyjne (wielkopostne) słowo wygłoszone w naszej Świątyni w Glebie. Nasz Ks. Wiesław Chmielewski wspomagał ks. Rekolekcjonistę - Bóg zapłać za współudział w tej Eucharystii. Księżom posługującym w konfesjonałach - spowiednikom - serdeczne wyrazy podziękowania i wdzięczności. Parafianie z Gleby.

• Kaplica MB Gleba

Rekolekcje Wielkopostne *sobota) w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie Mszę Świętą celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Łukasz.

• Kaplica MB Gleba

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Rekolekcjonista - Ojciec Andrzej Makowski - Proboszcz Parafii Matki Bożej Bolesnej w Łomży -  odprawił Mszę Świętą i wygłosił Słowo Boże o godz. 15:00. Spowiedzi słuchał i komunii udzielał rwnież Ks. Adam Tomaszewski.

• Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »