III Niedziela Zwykła 2018

21 stycznia 2018

III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2018

1.  Za tydzień ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na pokrycie kosztów na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

2.  Stowarzyszenie pomoc Kościołowi w potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jako pomoc dla małych dzieci na inkubatory do Afryki. Można zwozić te rzeczy i składać przy plebani na podwórku do 22 stycznia do godz. 10.00.

3. Na stoliku gdzie jest prasa katolicka są wyłożone przekazy na które możemy przesłać dowolną ofiarę na misje Święte wspomagając potrzebujące dzieci. Na misjach pracują siostry zakonne ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek świętej Rodziny. Niektóre z nich znam osobiście.

4.  Ks. Wiesław wraz z siostrą Mirosławą zapraszają chętne dzieci, które lubią śpiewać lub grać na instrumentach do scholii dziecięcej. Warto rozwijać swoje muzyczne zdolności i ofiarować je Temu, od którego się je otrzymało – Panu Bogu. Próby scholi są w każdy piątek o godz. 16.

5. Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu tak jak ich koledzy do ministrantów. Szczególnie tych chłopców, którzy wyrażali chęć służenia w czasie rozmów kolędowych. Szczegóły u ks. Wiesława.

6. Zapraszamy na Rekolekcje Powołaniowe do Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży młodzież z naszej parafii (pomaturalnej, szkół średnich i trzecich klas gimnazjalnych), w dniach od 10 do 12 lutego (piątek - zjazd do godz. 16, niedziela - zakończenie kolacją o go

7.  Sołtys sołectwa Kadzidło zaprasza na zebranie wiejskie dotyczące ważnych spraw, które odbędzie się w dniu 28 stycznia w niedzielę o godz. 13.30 w sali remizy strażackiej w Kadzidle.

8.  Dziękuje za złożoną ofiarę na elewacje naszej świątyni poza kolędą Pani Helena Kamińska z ul. Kościuszki 100 od rodziny Państwa Koziatków ze Szwedu 200

9.  Dziś przeżywamy Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji pragniemy złożyć w imieniu wszystkich wnucząt najserdeczniejsze życzenia żyjącym, a zmarłych ogarniamy modlitwą prosząc dla nich o radość wieczną.