KSM Kadzidło na sylwestrze w Łomży

1 sty 2014

13 przedstawicieli naszego parafialnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wraz z ks. Tomaszem uczestniczyło w Łomży na Balu Sylwestrowym KSM diecezji łomżyńskiej. Nasza grupa była najliczniejszą reprezentacją wśród przybyłej tego wieczoru młodzieży. Poniżej prezentujemy notatkę z oficjalnej strony naszego Stowarzyszenia:

"Po raz drugi w ostatni dzień starego roku KSm-owicze z całej diecezji uczestniczyli w Balu Sylwestrowym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, który odbył się w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego w Łomży. Prawie 80 młodych osób z uśmiechem i bez alkoholu żegnało stary 2013 rok, a zarazem witało nowy 2014 rok. Podczas części oficjalnej Natalia Gosk i Marek Mateusz Malinowski powitali wszystkich przybyłych gości. Następnie zabrali głos gospodarze imprezy ks. Leszek Jastrząb Asystent oddziału Krzyża Św. w Łomży oraz Angelika Gosk prezes oddziału Krzyża Św.

Bal rozpoczęliśmy polonezem, lecz nie zabrakło również akcentów chrześcijańskich podczas zabawy która stałą się świadectwem radosnego przeżywania wiary która pełna jest chrześcijańskiej miłości i radości. Po posiłku o godzinie 23.00 udaliśmy się na Mszę Świętą, której przewodniczył J.E.Ks.Bp. Tadeusz Bronakowski, który skierował słowo Boże do parafian i młodzieży uczestniczącej we Mszy Świętej. Na zakończenie Eucharystii odśpiewaliśmy hymn KSM-u. Później udaliśmy się przed Kościół, aby podziwiać jak Łomża wita nowy rok rozbłyskami tysięcy fajerwerków i składając sobie nawzajem życzenia pełne ciepła i serdeczności. Potem uczestnicy wrócili na taneczny parkiet gdzie z radością bawili się przez resztę nocy, najwytrwalsi do 4.00 nad ranem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę i świadectwo przeżywania radości z Jezusem, w szczególności pragniemy podziękować DJ-om kl. Piotrowi oraz dn. Markowi za poprowadzenie balu oraz organizatorom oddziałowi Krzyża Świętego w Łomży za trud włożony w przygotowanie balu, który będziemy wspominać z uśmiechem i na długo pozostanie w naszej pamięci."

Źródło: http://ksm-lomza.pl/?p=4599