XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lis 2013

1.      Bóg zapłać za wspólną modlitwę na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

2.      7 listopada I czwartek miesiąca. O godzinie 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej o godzinie 17:00.

3.      Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:30 odbędzie się katecheza dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

4.      W dniach 15 – 17 listopada młodzież męską ze szkół ponadgimnazjalnych i starszych zapraszamy na „weekend” w seminarium duchownym w Łomży. Jest to wyjątkowy czas, w którym młodzi mogą poznać jak alumni przygotowują się do kapłaństwa. Szczegóły u Ks. Tomasza.

5.      Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.

6.      Wypominki będą przyjmowane dziś w Sali Księdza Mieszki.  W dni powszednie możemy zamawiać wypominki za naszych zmarłych w kancelarii parafialnej w godzinach kancelaryjnych.

7.      Ks. Marcin Sobiech organizuje pielgrzymkę na kanonizację bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII w dniach 22.04 – 02.05 poprzez sanktuaria Włoch: Padwa, Asyż, Cascia, Rzym, San Giovanni Rotondo, Góra św. Michała, Lanciano, Manopello, Loreto. Planowany jest również wypoczynek nad Morzem Śródziemnym. Szczegółowe informacje u księdza Marcina.

8.      Są jeszcze do nabycia książkowe kalendarze rolników po 25 złotych. Można nabyć je w zakrystii. Można także nabyć nasze parafialne kalendarze na 2014 i kalendarze seminaryjne.

9.      Bardzo proszę przy znoszeniu kwiatów doniczkowych nie wkładać do koszy tylko obok kontenerów.

10.  Dziękujemy za  1 ofiarę na komunikanty. Bóg zapłać.

11.  Można jeszcze złożyć w naturze lub ofiarę pieniężną na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.