Kaplica MB Gleba

• Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 5 6 Następna »
  • I Niedziela Adwentu 2019

1 Grudnia 2019

Kaplica MB Gleba

Dzisiejszą Niedzielą w kaplicy Miłosierdzia Bożego w Glebie rozpoczęliśmy okres Adwentu - czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Mszę Świętą sprawował Ks. Dziekan Ryszard Kłosiński wraz z Ks. dr Dariuszem Tułowieckim, który wygłosił do nas Słowo Boże. Hasło tegorocznego Adwentu - "Wielka Tajemnica wiary".

• Kaplica MB Gleba

W tym czasie Mszę świ3te były sprawowane w świetlicy wiejskiej, w piwnicy budynku Szkoły.

• Nowy Rok 2022 w Glebie 2022

1 Stycznia 2022

Kaplica MB Gleba

Mszę Świętą na rozpoczęcie Nowego Roku 2022 w Kaplicy "MB" o godz. 11:00 sprawował Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński.

• Kaplica MB Gleba

Nowy Rok rozpoczęliśmy z Panem Bogiem na Mszy Świętej celebrowanej przez Ks. Adama Tomaszewskiego. Otrzymaliśmy też Kapłańskie błogosławieństwo, serdeczne i szczere życzenia Noworoczne.

• Kaplica MB Gleba

Codziennie - o godzinie 18:00 (w dni powszednie, od poniedziałku do piątku a w soboty o 15:00),w niedziele (przed Mszą Św. godz. 10:20-10:30) - w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego' w Glebie zbierają się chętni mieszkańcy wsi na nabożeństwo majowe. Odmawianaa jest dziesiatka różańca w różnych intencjach, odśpiewana Litania Loretańska i kilka pieśni do Matki Bożej.

• Kaplica MB Gleba

W sobotę w naszej kaplicy Mszę Świętą o godz. 15:00 sprawował Ks. Adam Tomaszewski a Ks. Biskup Antoni Długosz przeczytał Ewangelię, wygłosił Słowo Boże i uświetniał liturgię śpiewem z podkładem muzycznym. Było bardzo miło i przytunie a także radośnie.  Ks. Biskup z Ks. Adamem stanowili duet, byli zgrani i po Mszy Świętej rozweselili społeczność modlitewną śpiewem i tańcem w wykonaniu Ks. Biskupa.. Bóg Im zapłać za tak wspaniały sobotni wieczór rekolekcji. Niech dobry Bóg hojnie Im nagradza dobrym zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Szczęść Im Boże.

• Kaplica MB Gleba

W Święto Chrztu Pańskiego Mszę Świętą w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie o godz. 11:00 sprawowali: Ks. Profesor Marian i Ks. Adam Tomaszewski.

• Kaplica MB Gleba

W III Niedzielę Adwentu zakończyły się Rekolekcje Adwentowe. Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński koncelebrował Eucharystię o godz. 11:00 a Ks. Biskup Antoni Długosz wygłosił kazanie i pobłogosławił wszystkich krzyżem misyjnym. Wdzięczni Ks. Biskupowi za obecność w naszej kaplicy życzymy aby Jezus Miłosierny otaczał Go swym błogosławieństwem i ptrzebnymi łaskami. Szczęść Boże.

• Kaplica MB Gleba

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego - Święto Miłosierdzia - w Kaplicy pw. "Miłosierdzia Bożego" w Glebie, odbył się coroczny Odpust ku czci Bożego Miłosierdzia. Mszę Świętą odpustową celebrował Ks. Wiesław Chmielewski. Czynny udział wzięli Wierni, Strażacy ze sztandarem i Panie w strojach ludowych. Bóg zapłać.

• XIX Niedziela Zwykła 2019

11 Sierpnia 2019

Kaplica MB Gleba

Dzisiejszej, już XIX Niedzieli Zwykłej, w kaplicy " Miłosierdzia Bożego" w Glebie Msze Święte odprawiało dwóch Kapłanów: Ks. Wiesław Chmielewski - głowny celebrans i Ks. dr Marian Jamiołkowski, który skierował do wiernych Słowo Boże(przed Mszą Św. posługiwał w konfesjonale). Kapłanom dziękujemy za Ich gorliwość w służbie Bogu i ludzio i odprawienie Mszy Świetych. Niech Bóg Im błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.Szczęść Im Boże w dalszym posługiwaniu duszpasterskim i życiu kapłańskim. Wierni .

• Kaplica MB Gleba

W kaplicy „Miłosierdzia Bożego” w Glebie 11 września 2019 r. uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii z okazji zakończenia nawiedzania obrazu Jezusa Miłosiernego w Rodzinach wsi Gleba i przejęciu obrazu przez wieś Kierzek.

• Kaplica MB Gleba

Mszę Świętą w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w Kaplicy "iłosierdzia Bożego" sprawował Ks. Ryszard Kłosiński - Proboszcz.

• Kaplica MB Gleba

Wyświęcenie Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie - 12 Maja 2008 r. - przez Ks. bpa Stanisława Stefanka, z jednoczesnym nawiedzeniem obrazu Jezusa Miłosiernego (peregrynującego po parafiach diecezji łomżyńskiej) w drodze z par. Kadzidło do par. Baranowo.

• Kaplica MB Gleba

Dziś mija 11 Rocznica wyświęcenia Kaplicy " Miłosierdzia Bożego" w Glebie, przez Księdza Biskupa Stanisława Stefanka. Dziękujemy Bogu Najwyższemu za dar jakim obdarzył naszą wioskę - za Naszą wiejską Świątynię. Jesteśmy dumni, że Pan Jezus zamieszkał wśród nas i wdzięczni Kapłanom za dar Eucharystii i Sakramentów: pokuty i pojednania.Niech Jezus Miłosierny zlewa na Kapłanów zdroje swych łask i błogosławieństw, napełnia Ich serca Bożym Pokojem , obdarza dobrym zdrowiem i wytrwałością w służbie Bogu i nam ludziom. :)

Wdzięczni Parafianie !!!

• Kaplica MB Gleba

W Trzecią Niedzielę Wielkiego Postu - Eucharystię o godz. 11:00 celebrował i Słowo Boże wygłosił Ks. Adam Tomaszewski.

• Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 5 6 Następna »