• Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 32 Następna »

W kaplicy „Miłosierdzia Bożego” w Glebie 11 września 2019 r. uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii z okazji zakończenia nawiedzania obrazu Jezusa Miłosiernego w Rodzinach wsi Gleba i przejęciu obrazu przez wieś Kierzek.

• Złote Gody 2019

10 Września 2019

Dwadzieścia siedem Dostojnych Par Jubilatów wraz z Rodzinami wzięło udział w Uroczystej Eucharystii, celebrowanej przez Ks. Dziekana Ryszarda Kłosińskiego, o godz. 10:00 w Kościele parafialnym i odnowieniu ślubów poprzez założenie stuły na dłonie par, w dniu 10 września 2019 r.

We wrześniu, jak co roku, od roku 2010, z Kadzidła wyrusza piesza pielgrzymka do Sanktuarium Św. Anny w Dąbrówce na Odpust Matki Bożej Siewnej.

Dziś 1 września pierwsza niedziela miesiąca, dożynki parafialno – gminne tzw. Niedziela Kadzidlańska. Uroczysta Msza święta z poświęceniem wieńców była sprawowana przez Ks. Proboszcza Ryszarda Kłosińskiego o godzinie 9.30. W czasie składania darów do ołtarza przyniesiono wieńce dożynkowe jako wyraz wdzięczności Panu Bogu za jego dary i prośba o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii i naszych rodzin.

Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski Pasterz Diecezji Łomżyńskiej z dniem dzisiejszym skierował do naszej Parafii nowego księdza wikariusza - ks. Adama Tomaszewskiego. Witamy Go bardzo serdecznie  i ciepło oraz życzymy miłej, radosnej i ofiarnej pracy w naszej Parafii.

Wierni modlący się w kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie mieli możliwość powitać wraz z Ks. Proboszczem Parafii Kadzidło, nowego wikariusza ks. Adama Tomaszewskiego, który był głównym celebransem Eucharystii wraz z naszym Ks. Dziekanem Ryszardem Kłosińskim. Siostra Aniela Miłońska misjonarka podzieliła się z nami doświadczeniami swojej misyjnej pracy. Dziękujemy duszpasterzom za odprawienie Mszy Świetej a siostrze za słowo wygłoszone na temat posługi misyjnej. Życzymy Darów Ducha Świętego, zdroju łask i błogosławieństw wypływających z serca Jezusa Miłosiernego w codzennej posłudze Bogu i bliźnim oraz życzliwości i wdzięczności parafian. Bóg zapłać za Waszą gorliwą posługę. Wdzięczni parafianie.

• Pielgrzymka autokarowa 2019

20 Sierpnia 2019

Ks. Dziekan Ryszard Kłosiński zorganizował we wtorek 20 sierpnia 2019 r. autokarową pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych na Warmi i Mazurach.

Decyzją księdza biskupa Ordynariusza Janusza Stepnowskiego z dniem 25 sierpnia br. ks. Łukasz Ladyżyński kończy posługę w naszej parafii jako wikariusz i zostaje przeniesiony do parafii Rutki. W dniu dzisiejszym pragniemy podziękować mu za jego  posługę w naszej parafii i życzymy mu wielu Bożych łask w nowej parafii, opieki Matki Najświętszej zdrowia i radości w sercu.

15 Sierpnia 2019 r. w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny była sprawowana Eucharystia, błogosławieństwo plonów i dzieci. Msze Święte Sprawowali: Ks. Dziekan Ryszard Kłosiński z Ks. Profesorem .Słowo Boże wygłosił Ks. Profesor z Łomży a plony i dzieci poświęcił Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński. Dziękujemy Bogu za Kapłanów i Ich gorliwą posługę duszpasterską w naszej Świątyni - w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie. Szczęść Im Boże!!!

• XIX Niedziela Zwykła 2019

11 Sierpnia 2019

Dzisiejszej, już XIX Niedzieli Zwykłej, w kaplicy " Miłosierdzia Bożego" w Glebie Msze Święte odprawiało dwóch Kapłanów: Ks. Wiesław Chmielewski - głowny celebrans i Ks. dr Marian Jamiołkowski, który skierował do wiernych Słowo Boże(przed Mszą Św. posługiwał w konfesjonale). Kapłanom dziękujemy za Ich gorliwość w służbie Bogu i ludzio i odprawienie Mszy Świetych. Niech Bóg Im błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami.Szczęść Im Boże w dalszym posługiwaniu duszpasterskim i życiu kapłańskim. Wierni .

• XVIII Niedziela Zwykła 2019

4 Sierpnia 2019 r.

W dzisiejszą XVIII Niedzielę Zwykłą w Kaplicy "Miłosierdzia Bożego" w Glebie Mszę Świiętą odprawił i Homilię wygłosił Ks. dr Dariusz Tułowiecki.