• Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 28 Następna »

W sobotę 22.02.2020 r. odbył się w Szczuczynie koło Grajewa finał Diecezjalnych rozgrywek w piłce nożnej ministrantów w kategorii Orłów do klas 8-ych, nasi ministranci zwyciężyli w tych rozgrywkach. Gratulujemy im z powodu tego zwycięstwa.

Nasza parafia też wzięłą czynny udział w tym dniu skupienia wraz z Ks. Proboszczem Ryszardem Kłosińskim. Autokar z Kadzidła wyruszył o 9:30 bo o godz. 10:00 rozpoczęło się już spotkanie członków Kół Żywego Różańca w parafii Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce. Był to pierwszy diecezjalny dzień skupienia.

W tym tygodniu mieliśmy przeżywać rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, ale ze względu na panującą pandemię zostały one odwołane, w dni rekolekcyjne Msze Święte będą odprawiane o godzinach 7.00, 9.30, 12.00 i 17.00, przed Mszami będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej. Między Mszami będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji bezpiecznego przeżycia tej pandemii. Pamiętajmy, że obowiązuje przepis o zgromadzeniu maksymalnie 50 osób, dlatego zachęcamy do indywidualnego nawiedzania kościoła.

• Domowy Kościół

12 mar 2014

W dniu 11 marca w naszej parafialnej wspólnocie został zawiązany I krąg Domowego Kościoła. Bardzo cieszymy się i obiecujemy modlitwę za te małżeństwa, które pozytywnie odpowiedziały na nasze zaproszenie. Jednocześnie informujemy, iż rodziny, które zechciałyby zawiązać kolejny krąg mogą zgłaszać się do ks. Tomasza lub ks. Proboszcza Ryszarda.

• Dożynki Parafialno-Gminne 2018

2 Września 2018 r.8

2 września w  pierwszą niedzielę miesiąca odbyły się dożynki parafialno – gminne tzw. Niedziela Kurpiowska. Uroczystą Mszę świętą z poświęceniem wieńców sprawował Ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński wraz z Ks. Jarosławem Gołaszewskim o godzinie 9.30. Na samym początku Mszy świętej wniesiono do Świątyni wieńce dożynkowe jako wyraz wdzięczności Panu Bogu za jego dary z prośbą o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii i naszych rodzin. Mszę świętą sprawowano w intencji rolników i wszystkich mieszkańców naszej parafii i gminy. Po Mszy św. uroczysty korowód dożynkowy przeszedł do Zagrody Kurpiowskiej poprowadzony przez orkiestrę strażacką z Kadzidła.

Droga Krzyżowa Uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jazgarce godz. 10:30. W tej Drodze Krzyżowej wziął udział ks. Proboszcz Ryszard Kłosiński. Dziękujemy Wszystkim za czynny udział.

Dziś 3 kwietnia (środa) o godz. 9:00 Droga Krzyżowa ulicami Kadzidła dla szkół - Zespół Szkół Powiatowych oraz Szkoły Podstawowej z Kadzidła. Początek od Kaplicy Dylewskiej, ul. Leśna, Parkowa, Ks. Mieszki i Sportowa. Zakończenie przy pomniku bł. Jana Pawła II. Wszystkim uczestnikom tej Drogi Krzyżowej serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie. Bóg zapłać.

W przeddzień naszych parafialnych rekolekcji wielkopostych nasza parafia zorganizowała Drogę Krzyżową ulicami Kadzidła. Bardzo cieszymy się, iż tego dnia tak licznie zgromadziły się dzieci, młodziż, nauczyciele, wychowawcy z wszystkich szkół

Dziś w pierwszy piątek Wielkiego Postu o godz. 16:30 uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej, poprowadzonej przez Ks. Wiesława Chmielewskiego.

W piątek 28 lutego wieczorem o godz. 16.30 Droga Krzyżowa a po niej Msza św. - i w kolejne piątki Wielkiego Postu - w Kościele. Zapraszamy jak najliczniej na to nabożeństwo wielkopostne dorosłych, dzieci i młodzież. Odprawiajmy Drogę Krzyżową w naszych rodzinach i na wioskach.

W piątek 19 marca 2021 r. (drugiego dnia Rekolekcji Wielkopostnych) po Mszy Świętej z godziny 17, w naszym Kościele, Drogę Krzyżową poprowadził Ksiądz Łukasz - Rekolekcjonista. Była to Droga Krzyżowa inaczej czyli z fragmentami filmu "Pasja".

• Dzień Babci i Dziadka 2020

21,22 Stycznia 2020

We wtorek i środę będziemy przeżywali Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji pragniemy złożyć w imieniu wszystkich wnucząt najserdeczniejsze życzenia żyjącym, a zmarłych ogarniamy modlitwą prosząc dla nich o radość wieczną.

• Dzień Babci i Dziadka 2021

21-22 Stycznia 2021

W Czwartek i piątek będziemy przeżywali Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji pragniemy złożyć w imieniu wszystkich wnucząt najserdeczniejsze życzenia żyjącym, a zmarłych ogarniamy modlitwą prosząc dla nich o radość wieczną.

• Dzień Dziecka 2021

1 Czerwca 2021

We wtorek 1 czerwca 2021 r. - Dzień Dziecka, z tej okazji wszystkim naszym najmłodszym parafianom życzymy przede wszystkim zdrowia, Bożego błogosławieństwa i prawdziwej miłości od swoich najbliższych.

• Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 Października 2019

14 października Święto Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich pracowników oświaty.  Z całego serca wszystkich nauczycieli i pracowników powierzamy opiece Matki Bożej oraz życzymy radosnego i gorliwego wypełniania tego szczególnego powołania, tej szczególnej służby na rzecz młodego pokolenia. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam każdego dnia oraz opieka Matki Przenajświętszej.