Od Wielkanocy do ostatniej niedzieli września godz.: 7.00 i 18.00
Od października do Wielkanocy godz.: 7.00 i 17.00.

I NIEDZIELA MIESIĄCA

Wieczór Uwielbienia i Uzdrowienia, rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 17.00

• Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

XXVIII niedziela zwykła w naszej wspólnocie parafialnej upłynęła pod znakiem wdzięczności Bogu za niezwykły Jego dar w osobie błogosławionego Jana Pawła II. W tym dniu nasi gimnazjaliści przygotowali uroczystą akademię ku czci polskiego papieża.

• ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC

1 paźdz 2013

Październik to miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej. Do tej modlitwy zachęca nas wielokrotnie Matka Najświętsza w licznych swoich objawieniach (Lourdes, Fatima, Gietrzwałd, Medjugorje). Odpowiedzmy na wezwanie naszej Matki. Nabożeństwo październikowe w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej. Również odmawiajmy tę modlitwę w naszych rodzinach.

Zapraszamy do obejrzenia odcinka zabawnego programu "Puk Puk to my", który był nagrywany w naszej parafii. Gośćmi programu byli m.in. ksiądz proboszcz Ryszard Kłosiński oraz ks. Marcin Sobiech. Filmik można obejrzeć klikając w LINK.

• ROK WIARY

11 paźdz 2012

Rozpoczęliśmy ROK WIARY. Jest to wyjątkowy czas refleksji nad prawdami wiary, które do wierzenia podaje nam Kościół Święty oraz czas refleksji nad własną wiarą.

• ROK WIARY - ODPUSTY

13 paźdz 2012

Z okazji rozpoczynającego się 11 października Roku Wiary Stolica Apostolska udziela odpustu zupełnego.

• CREDO - WIERZĘ

12 pażdz 2012

Ojciec Święty Benedykt XVI zachęca nas do codziennego odmawiania Wyznania Wiary, dlatego też umieszczamy tekst Składu Apostolskiego w języku polskim, łacińskim i w tym, w którym powstała ta modlitwa, czyli greckim.

Zapraszamy naszą kochaną i wspaniałą młodzież do udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Grajewie.

W Wielki Piątek nie ma Mszy Świetej. Jest czytana Męka Pana Naszego. Kapłani byli w czerwonych ornatach. Następnie był adorowany Krzyż trzymany przez Kapłana. Po Komunii Świętej Najświętszy Sakrament został procesyjnie przeniesiony do przepięknie wykonanego Gróbu Pańskiego, przy którym trwała adoracja w Wielki Piątek po Mszy Świętej do godziny 22 i w Wielką Sobotę cały dzień aż do Mszy Świętj Wigilii Paschalnej.