Bóg bogaty w Miłosierdzie czuwa nad Parafią i Jej Duszpasterzami 2020
Aktualności
Mamy dobre wiadomości,

wynik testu na COVID-19 Kapłana z podejrzeniem możliwości zarażenia się okazał się negatywny. Zgodnie z wytycznymi Sanepidu pozostanie na kwarantannie przez dzisiejszy dzień do godziny 24, od jutra może normalnie pełnić obowiązki duszpasterskie. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nauczy NAS WSZYSTKICH (księży i wiernych) lepszego przestrzegania wymogów sanitarnych zarówno w kościele jak i innych miejscach jak chociażby w sklepach i nie będzie problemów z noszeniem maseczek ochronnych. Pandemia koronawirusa nie skończyła się, więc bądźmy bardziej odpowiedzialni za siebie i za drugiego człowieka, naszego bliźniego. Wdzięczni 
Panu Bogu 
i naszym parafianom, którzy się modlili o szczęśliwe rozwiązanie tej sprawy.Pozdrawiamy serdecznie.
Wasi Duszpasterze


