Msza Święta na zakończenie nawiedzania obrazu Jezusa Miłosiernego Rodzin wsi Gleba 2019

11 Września 2019

Kaplica MB Gleba

W kaplicy „Miłosierdzia Bożego” w Glebie 11 września 2019 r. uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii z okazji zakończenia nawiedzania obrazu Jezusa Miłosiernego w Rodzinach wsi Gleba i przejęciu obrazu przez wieś Kierzek. Mszę Świętą sprawował, wygłosił słowo Boże, udzielił Komunii Świętej pod dwoma postaciami a także posługiwał w konfesjonale Ks. Dziekan – Proboszcz Parafii Kadzidło – Ks. Ryszard Kłosiński. W kaplicy zebrali się licznie mieszkańcy obydwu wiosek aby uczestniczyć w tak wyjątkowym dniu, w obecności Jezusa w obrazie a w kaplicy w dwóch obrazach z podpisem „Jezu Ufam Tobie”. Po Mszy Św. było pożegnanie przez delegację wsi Gleba i powitanie przez sołtysa wsi Kierzek. Była modlitwa, śpiewy, podziękowania a najwspanialszym momentem była Eucharystia i Komunia Święta. Na zakończenie Wszyscy zgromadzeni w kaplicy ucałowali Jezusa , jedni na pożegnanie a drudzy na powitanie i wyniesiono obraz z kaplicy a następnie przewieziono do wsi Kierzek gdzie rozpocznie nawiedzanie Rodzin tej wioski. My mieszkańcy Gleby jesteśmy dumni, że Jezus Miłosierny nawiedzał nasze Rodziny w cudownym obrazie a tym bardziej, że mamy kaplicę pod Jego wezwaniem i mamy codziennie żywego Pana Jezusa w Tabernakulum. Wdzięczni za dar nawiedzenia, wszelkie łaski i błogosławieństwa od Jezusa Miłosiernego, którego Miłosierdzie trwa na wieki.

"Jezu Ufamy Tobie i Twojemu Miłosierdziu !!!"