Adoracja KSM

24 luty 2015

Adoracja KSM

W piątek 19 lutego 2015 roku o godzinie 19.00 w naszym Domu Parafialnym imienia Świętego Jana Pawła II, odbyła się adoracja naszej wspólnoty Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Te adorację rozpoczęliśmy modlitwą  Błogosławionej Karoliny Kózkówny – Patronki młodzieży i naszego Stowarzyszenia. W ten sposób rozpoczęliśmy też okres Wielkiego Postu, który jest okresem pokuty, nawrócenia i postanowień. Ta modlitwa pozwoliła nam wniknąć w głąb siebie. Ten czas był czasem spędzonym z naszym Panem Jezusem Chrystusem, który był z nami pod postacią Chleba. Mogliśmy w  tym czasie zastanowić się nad swoim życiem i podjąć decyzję, aby codziennie  je zmieniać i w ten sposób przybliżać się do naszego Zbawcy. Naszą adorację rozpoczęliśmy modlitwą dziękczynną. Chcieliśmy w niej wyrazić ogromną wdzięczność Panu Jezusowi za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy i otrzymujemy od niego. Po niej modliliśmy się modlitwą przebłagalną, przepraszając w ten sposób Pana Jezusa za nasze wady i grzechy. Po tej modlitwie nadszedł czas na modlitwę prośby, w której prosiliśmy Pana Jezusa o potrzebne łaski dla nas. Podczas tej adoracji czuliśmy bliskość Pana Jezusa z nami. Nasza adoracja była przeplatana śpiewem, którym chcieliśmy uwielbić Chrystusa Eucharystycznego. Naszą adorację skończyliśmy o godzinie 20.00, dziękując Panu Jezusowi za ten wspaniały czas, który mogliśmy z Nim spędzić i który na pewno nie był czasem zmarnowanym.

Ewa Duszak – Z-ca sekretarza