XXXIII NIedziela Zwykła

16 lis 2014

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.11.2014

1.     Dziś zbiórka do puszek dla rodziny państwa Kita poszkodowanych przez pożar ich domu.

2.     Wypełnijmy dziś nasz obywatelki obowiązek idąc na wybory.

3.     22 listopada w sobotę wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki sakralnej, o godz. 17:00 Msza Św. w intencji chórzystów i orkiestry parafialnej. Zapraszamy  serdecznie wszystkich chórzystów i członków orkiestry parafialnej na spotkanie.

4.     Również w sobotę 22 listopada o godz. 19:00 Msza Św. w intencji trzeźwości naszej Ojczyzny i parafii w 19 rocznicę powstania Grupy AA u ks. Jana.

5.     Można do końca listopada zamawiać wypominki za naszych zmarłych.

6.     Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla. Po Mszy św. o 9:30 wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Najśw. Serca Jezusa i Akt Wynagrodzenia. Taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

7.     Gdy  wypadnie przymrozek i zmarzną kwiaty wtedy proszę się nie zdziwić, że na grobach nie będzie chryzantem, ponieważ wspólnymi siłami w jednym dniu je posegregujemy – osobno donice, a osobno kwiaty. Wyrzucamy do kontenerów piękne duże znicze, czy nie warto je wziąć umyć i wykorzystać następny raz? Szkoda wyrzucać tak ładne znicze na śmieci.

8.     Bardzo prosimy o dużo wcześniejsze zgłaszanie i zamawianie na konkretny termin Mszy Świętych z cyklu gregoriańskich, które odprawia się kolejno przez 30 dni za naszych zmarłych.

9.     Są jeszcze do nabycia książkowe kalendarze rolników po 25 złotych. Można nabyć je w zakrystii.

10.Dziękujemy za złożoną ofiarę na kościół- stalle z Kadzidła ul. Wiśniowa, z Podgatki, Ks. Mieszki, z Piaseczni, Golanki. Na Seminarium z Piaseczni Pan Marek Tłomacki i na komunikanty z Międzylesia.

11.W ubiegłym tygodniu do wieczności z naszej rodziny parafialnej odeszli: śp. Antonina Koprek, lat 83 z Jeglijowca i Leszek Kaczyński, lat 53 Długi Kąt.