Porządek Mszy Świętych

NIEDZIELA I ŚWIĘTA
Godz. 7.30; 9.30; (11.00 w Glebie); 12.00; 17.00


DNI POWSZEDNIE
Od Wielkanocy do ostatniej niedzieli października godz.: 7.00 i 18.00
Od ostatniej niedzieli października do Wielkanocy godz.: 7.00 i 17.00.
W czasie kolędy nie ma Mszy wieczornej.


I PIĄTEK MIESIĄCA
Godz. 7.00; 8.30; 17.00 w czasie kolędy


I SOBOTA MIESIĄCA
Godz. 7.00 i 17.00 w czasie kolędy.

 

SPOWIEDŹ
Rozpoczyna się pół godz. przed każdą Mszą świętą

Kancelaria

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK:
8.00-9.00, 17.00-18.00

SOBOTA:
8.00-12.00

NIEDZIELA I ŚWIĘTA:
kancelaria nieczynna

Parafialne Ferie z Panem Bogiem

23 luty 2014

Aktualności

 

W dniach 17.02 – 22.02.2014 r. 45 dzieci uczestniczyła w parafialnych „Feriach z Panem Bogiem” w Kadzidle.

Inicjatorem zajęć był nasz wikariusz, ks. Tomasz Grala. Pomagało mu 8 animatorów z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Półkolonie parafialne rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, której przewodniczył ks. Ryszard Kłosiński – proboszcz parafii pw. Świętego Ducha w Kadzidle. Spotkaniom towarzyszyło wiele gier i zabaw integracyjnych m. in. "You can dance", "Jaka to melodia", „Mam talent”. Ponadto animatorzy prowadzili także spotkania w małych grupach.

 W ciągu dnia, dzięki uprzejmości rodziców oraz doboroczyńców w refektarzu Domu Parafialnego, gdzie odbywały się Ferie z Panem Bogiem, czekały na dzieci pyszne przekąski oraz soki.

W czasie „Ferii z Panem Bogiem” dwukrotnie wyjechaliśmy na wycieczki. Cele pierwszej była Łomża, w której to zwiedziliśmy Muzeum Diecezjalne oraz byliśmy na Maszy Świętej w Katedrze Łomżyńskiej. Na drugą wycieczkę pojechaliśmy do Ostrołęki. Główną atrakcją była wizyta w kinie, gdzie obejrzeliśmy film familijny pt. "Gdzie jest gwiazdka?", a następnie z wielkim zaciekawieniem słuchaliśmy historii bitwy pod Ostrołęka w Muzeum poświęconemu tej batalii.

 Na zakończenie półkolonii zaplanowana została dyskoteka w Domu Parafialnym. Mamy nadzieję, że „Ferie z Panem Bogiem” pozostaną na długo w pamięci naszym małym parafianom. Jednocześnie z całego serca chcielibyśmy podziekować naszym dobroczyńcom. Są nimi: poseł Arkadiusz Czartoryski, wójt Gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, firma Sizer, piekarnia Białobrzescy oraz Pizzeria Impresja. Bóg zapłać!

Autor tekstu: Animatorka Katarzyna Kubeł