XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipiec 2013

1.     Poświęcenie pojazdów dzisiaj po każdej mszy świętej. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy.

2.     Decyzją księdza biskupa z dniem 25 sierpnia br. ks. Dariusz Grochowski kończy posługę w naszej parafii i zostaje przeniesiony do Myszyńca.
Z racji rozpoczynającego się urlopu księdza Dariusza pragniemy w dniu dzisiejszym podziękować mu za jego sześcioletnią posługę w naszej parafii i życzymy mu wielu Bożych łask w nowej parafii.

3.     28 lipca odpust ku czci św. Anny w Dąbrówce. Suma odpustowa
o godz.13.00.

4.     W tym tygodniu zapraszamy do pracy na cmentarzu grzebalnym we wtorek mieszkańców Jazgarki, w środę mieszkańców Klimk i w czwartek mieszkańców Jeglijowca. Prosimy o ciągnik z przyczepą i z turem, weźmy ze sobą grabie, widły, łopaty itp. Pamiętajmy, że cmentarz jest miejscem świętym i miejscem spoczynku naszych bliskich,
a w przyszłości będzie i naszym dlatego wszyscy jesteśmy zobowiązani do troski o niego.

5.     W związku ze zmianą ustawy o wywożeniu śmieci jako parafia jesteśmy zobowiązani do nowych zasad. Dlatego prosimy o składanie śmieci do kontenerów znajdujących się na terenie cmentarza, ponieważ do wielu miejsc jest trudno dojechać i systematycznie usuwać stamtąd śmieci, jest też prośba aby np. trawę, ziemię czyli wszystko co się może naturalnie rozłożyć abyśmy składali obok murowanych boksów i te śmieci wywieziemy osobno.

6.     Bóg zapłać za 2 ofiary na komunikanty i 2 ofiary na kościół.